szkoła jazdy gliwice i zabrze

Nasza szkoła jazdy specjalizuje się w skutecznej nauce prowadzenia pojazdów mechanicznych szczególnie dla młodych kierowców, którzy mają przed sobą egzamin państwowy na prawo jazdy kat B. Organizujemy także dla każdego kursanta jazdy doszkalające, a indywidualne podejście instruktorów pozwoli na szybkie zdobycie umiejętności tj. pewność siebie, mobilność na drodze oraz przyjazny dla innych sposób jazdy samochodem. Nasz ośrodek nauki jazdy to przede wszystkim efektywna nauka i super instruktorzy posiadający ogromną wiedzę, którzy wiedzą jak właściwie przygotować kursantów, aby za pierwszym razem błysnęli na egzaminie państwowym na prawo jazdy.

Połowa sukcesu to posiadanie świetnych instruktorów, których w naszej szkole nie brakuje. Nasi kursanci mogą liczyć na wnikliwe wyjaśnienia wszystkich kwestii, jakie sprawiają problemy na jazdach. Z kolei w ramach testów na naszym kursie wskażemy najważniejsze miejsca, których znajomość będzie gwarancją zdania egzaminu. Jednak zawsze powtarzamy każdemu kursantowi, że zdasz prawo jazdy, ale rozwiązuj testy, a nauka jazdy po Warszawie będzie znacznie bardziej efektywna.

Etapy nauki jazdy –

Szkoła nauki jazdy O.S.K. Progress oferuje kurs prawa jazdy od podstaw

W naszej szkole jazdy każdy posiadacz prawa jazdy musiał przejść wiele etapów, zanim zdobył odpowiedni dokument z ośrodka word, który uprawnił go do prowadzenia pojazdów mechanicznych z danej kategorii. W naszym ośrodku naukę jazdy zaczynasz od zapisu na zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykształconych instruktorów i praktyczne. W ten sposób wszyscy przyszli kierowcy uczeni są, w jaki sposób prowadzić samochód, aby było to zgodne z przepisami ruchu drogowego. Ośrodek szkolenia kierowców Progress to dobra szkoła jazdy, którą cechuje:

  • miła atmosfera,
  • indywidualne podejście do kursantów,
  • wyszkolona kadra instruktorów.
Dobra szkoła jazdy to zdany egzamin na prawo jazdy! Zapisz sie na najbliższy kurs prawo jazdy. Zdany egzamin na prawo jazdy w miłej atmosferze? Tylko ze szkołą Progress !

 

Etap pierwszy – teoretyczny zakończony egzaminem na prawo jazdy

W pierwszej kolejności nasi instruktorzy wszystkich uczestników przygotowują do egzaminu teoretycznego. Przed egzaminem teoretycznym nasi instruktorzy jeszcze raz analizują pytania, aby każdy z kursantów bez problemów zaliczył test na prawo jazdy. Dlatego kurs jazdy w naszym ośrodku to nie tylko nauka jazdy, ale także dokładne zapoznanie się z przepisami drogowymi, znakami, a także prawidłowym poruszaniem się na drodze. Pamiętaj, że aby prawidłowo jeździć musisz doskonale znać przepisy drogowe.

 

Etap drugi – praktyczny zakończony egzaminem na prawo jazdy

Drugim etapem jest przygotowanie do egzaminu praktycznego w ośrodku word. Wiąże się to z dużą ilością stresu dla większości kursantów. Dlatego wybierając nasz możesz liczyć na to, że atmosfera podczas jazdy będzie luźna, a nasi instruktorzy zajmujący się nauką jazdy z pasji i powołania będą nie tylko wyrozumiali, ale także z pasją i zaangażowaniem pozwolą rozwiązać każdy zaistniały problem. Nauka jazdy w naszym ośrodku pozwoli na szybkie zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy w kategorii B.

Prawo jazdy Gliwice Zabrze.

Zdobyć prawo jazdy w przyjemnej atmosferze? Tylko ze szkołą jazdy PROGRESS

Zdanie egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem to cel większości kursantów. Jeżeli chcesz być jedną z tych osób, zapisz się do szkoły jazdy OKS Progress, wykupując pakiet, który będzie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wybierając naszą szkołę, możesz cieszyć się gwarancją zdania egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem. Wszyscy nasi kursanci, którzy są już posiadaczami prawa jazdy wiedzą, że nasi instruktorzy jak nikt inny przygotują do zdania egzaminu. Wybierając nasz kurs, zyskujesz same korzyści, a na każde Twoje pytanie odpowie wykwalifikowana kadra kierowców zawodowych.

 

Szkoła jazdy w trybie wieczorowym

Kurs jazdy wieczorowy, który dedykowany jest przede wszystkim, dla osób pracujących składa się z 30 godzin lekcyjnych po 45 minut oraz 30 godzin jazd po 60 minut. W ramach kursu nasi instruktorzy przygotowują kursantów do testów teoretycznych, jak i uczą niezbędnej wiedzy, która potrzebna będzie na egzaminie praktycznym. Cena kursu to 2500 zł.

 

Szkoła jazdy w trybie weekendowym

Kurs jazdy weekendowy, który dedykowany jest przede wszystkim dla osób pracujących, studentów dziennych lub uczniów składa się z 30 godzin lekcyjnych po 45 minut oraz 30 godzin jazd po 60 minut. W ramach kursu nasi instruktorzy przygotowują kursantów do testów teoretycznych, jak i do egzaminu praktycznego. Cena kursu to 2800 zł.

 

Szkoła jazdy o trybie ekspresowym indywidualnym

Kurs jazdy ekspresowy, który przeznaczony jest dla kursantów, którzy w szybkim tempie chcą być gotowi na egzamin, zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Sam kurs składa się z 30 godzin lekcyjnych po 45 minut oraz 30 godzin jazd po 60 minut. Cena kursu to 2800 zł.

 

Szkoła jazdy o trybie wieczorowym dla niepełnosprawnych

Kurs jazdy dla niepełnosprawnych składa się z 30 godzin lekcyjnych po 45 minut oraz 30 godzin jazd po 60 minut. Nasza flota samochodów pozwala na naukę jazdy dla osób, które posiadają różne stopnie niepełnosprawności. Kursy jazdy doskonale przygotują kursantów do testu wiedzy na egzaminie. Cena kursu to 2800 zł.

Najlepsza szkoła jazdy Gliwice, Zabrze.

Najlepsza szkoła jazdy Gliwice i Zabrze – samochody z manualną skrzynią biegów

Kurs prawa jazdy w naszej szkole w Gliwicach to miejsce przeznaczone dla tych, którzy cenią sobie czas i efektywne przyswajanie wiedzy. Serdecznie polecam OSK Progress, który podchodzi indywidualnie i ogromną cierpliwością do każdego z kursantów, pomagając w zdobyciu dokumentu prawa jazdy. Każdy z naszych kursantów na prawo jazdy, który ukończył kurs z pewnością może powiedzieć polecam serdecznie-zdałam, szkołę jazdy Progress, która jest gwarancją pozytywnego ukończenia całego kursu.

Z uwagi, że obecne egzaminy na prawo jazdy zdawane są Toyotą Yaris, to nasz ośrodek posiada flotę nowych aut z tej serii, aby każdy z kursantów dobrze poznał auto egzaminacyjne. Samochód, jakim jest Toyota Yaris, to przede wszystkim mobilność, co pozwala na sprawne wykonywanie manewrów na drodze, a także dynamika, co sprawia, że auto w warunkach miejskich jest jednym z lepszych wyborów. Wybierając kurs w OSK Progress wybierasz potrzebną wiedzę oraz niezbędne umiejętności manualne w zakresie prowadzenia pojazdu.

 

Zdobyć prawo jazdy z PROGRESS to czysta formalność!

Skontaktuj się z nami